اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
بیوگرافی لیلی کالینز + عکس های لیلی کالینز و همسرش + اطلاعات زندگی شخصی_6082e066f0eca.jpeg
بیوگرافی لیلی کالینز + عکس های لیلی کالینز و همسرش + اطلاعات زندگی شخصی_6082e066f0eca.jpeg

بیوگرافی لیلی کالینز + عکس های لیلی کالینز و همسرش + اطلاعات زندگی شخصی

لیلی کالینز

در این مطلب بیوگرافی لی لی کالینز را آماده کرده ایم. او اصالتا انگلیسی تبار است و در لندن به دنیا آمده است. او در حال حاضر یکی از معروف ترین بازیگران هالیوود است. در این بخش بیوگرافی کامل لی لی کالینز را به همراه اطلاعاتی از زندگی شخصی اش گردآوری کرده ایم.

بیوگرافی لی لی کالینز

لی لی جین کالینز Lily Jane Collins متولد 18 مارس سال 1989 است او بازیگر سینما و تلویزیون است.

به جز حرفه بازیگری مدل و مجری تلوزیون است و اصالتا بریتانیایی است.

به دلیل بازی در فیلم های نقطه کور، آدم ربایی و ای آینه ای آینه معروف شد.

لیلی کالینز

خانواده و طلاق پدر و مادرش

پدرش فیل کالینز یکی از موسیقدان های انگلیسی و مادرش جیل ترولمن است. مادر او پس از جدا شدن از فیل، به همراه لی لی به لس آنجلسی نقل مکان کردند.

لیلی کالینز

تحصیلات لی لی

او در مدرسه هاروارد وستلیک فارغ التحصیل شد و اکنون هم در رشته خبرنگاری رسانه ای در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تحصیل می کند.

این بایگر در سال 2008 توانست جایزه Young Hollywood Award به دلیل بازی در فیلم One To Watch به دست آورد.

لیلی کالینز

گزارشگری و سپس بازیگر شدن

او در ابتدا به عنوان گزارشگر روی فرش قرمز زیاد ظاهر شده بود و بایگران معروفی هم گفتگو کرده بود تا اینکه در سال 2009 با بازی در سریال 90210 که محصول آمریکا بود توانست وارد دنیای بازیگری شود.

لیلی کالینز

فیلم معروف او

لی لی کالینزدر سال 2012 در فیلم خانوادگی کمدی به نام درگیر عشق به کارگردان جاش بون توانست حضوری موفق از خودش به نمایش بگذارد. فیلم شهر استخوانها هم یکی دیگر از کارهای موفق او بود.

لیلی کالینز

لهجه خارجی

نگاه‌هاي او، صورت سفید و صاف، مو‌هاي تیره و ابرو‌هاي پرپشت و متفاوتش نیز بیشتر لندنی بنظر می رسند تا لس آنجلسی؛ ولی لهجه اش کالیفرنیایی خالص اسـت.

مردم درمورد لیلی می گویند: “خب، او در واقع بریتانیایی اسـت، لهجه او باید بهتر می‌بود. و اما لیلی در جواب می گوید: یک سطح بالاتر از فشار وجوددارد. برای این‌کـه درست بـه هدف بزنم با یک مربی لهجه کار میکردم».

لیلی کالینز

نویسندگی

گرچه بازیگری باعث شد کـه کالینز از دنیای روزنامه نگاری و مجری گری دور شود، اما او هنوز هم یک نویسنده قهار اسـت. درسال ۲۰۱۷، کالینز کتابی با عنوان «بدون سانسور: نه شرمندگی، نه پشیمانی، فقط خودم» «Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me» نوشت.

این کتاب مجموعه‌اي از سخنرانی‌هاي شخصی کالینز در مورد مشکلات و تردیدهایش، روابط با پدر و شرکای زندگی اش، دیدگاهش نسبت بـه بدن خود و بیماری‌هاي مربوط بـه غذا خوردن کـه او سالها با آن‌ها مبارزه میکرد بود.

لیلی کالینز

ابنستاگرام لی لی کالینز

او یکی از بازیگران معروف در سطح جهان است و اینستاگرام او بیش از 15 میلیون دنبل کننده دارد و این آمار هر روز هم بیشتر می شود. هر بار  که فیلمی تازه ا او منتشر می شود بر تعداد فالوورهای او افزوده می شود.

لیلی کالینز

 

دانستنی هایی درباره ی لیلی کالینز

قد او 165 سانتیمتر است.

او کلکسیونر وسایل آنتیک و قدیمی می باشد.

جولی، سیمون، نیکلاس و متی کالینز خواهران و برادران ناتنی او هستند.

 

لیلی کالینز

 

لیلی کالینز

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *