بیوگرافی سینا اسدبیگی هافبک دفاعی تیم پرسپولیس

سینا اسد بیگی بازیکن فوتبال ایران می باشد که در پست هافبک دفاعی در تیم پرسپولیس تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می نماید. او سابقه بازی در تیم های باشگاهی مطرحی همچون ذوب آهن، پیکان و در حال حاضر پرسپولیس را دارد. این بازیکن جوان و توانمند در پنجم مرداد ماه سال ۱۴۰۱ با بستن قراردادی ۳ ساله به عنوان جایگزین رضا اسدی به تیم پرسپولیس ملحق شد. آقای اسد بیگی دارای ۱۸۲ سانتی متر قد می باشد. در ادامه مفصل تر به بیوگرافی سینا اسدبیگی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی سینا اسدبیگی و مروری بر حواشی اخیر وی در این فصل

بیوگرافی سینا اسدبیگی بازیکن پرسپولیس در ۱۴۰۱

در ۲۶ تیرماه سال ۱۳۷۶ در سر پل ذهاب به دنیا آمده و کرد زبان است، وی اکنون در تیم سرخ پوش پرسپولیس در پست هافبک و با پیراهن خاطره انگیز شماره ۱۸ بازی می نماید. او ابتدا کار ورزشی اش را در زمینه فوتبال از تیم باشگاهی توحید تهران شروع نمود و بعد به تیم نوجوانان پرسپولیس و همچنین پیکان ملحق شد. وی در پست هافبک دفاعی تیم های لیگ برتری کشورمان مانند توحید تهران، تیم پیکان، تیم هوادار، تیم ذوب آهن، تیم پرسپولیس و … در زمین فوتبال بازی کرده است.

زندگینامه سینا اسدبیگی فوتبالیست محبوب و بااستعداد

زندگینامه سینا اسدبیگی از نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس

آشنایی با زندگینامه سینا اسدبیگی بازیکن به تازگی سرخ پوش شده

آشنایی با زندگینامه سینا اسدبیگی بازیکن سابق ذوب آهن

سابقه بازی در تیم ذوب آهن

او اولین بازی خویش را در لیگ برتر در هفته ۱۸ لیگ برتر ۱۳۹۹-۱۴۰۰ فوتبال کشورمان در برابر تیم پیکان انجام داد که در دقیقه ۷۹ جایگزین قاسم حدادی فر در زمین بازی گردید.

آشنایی با زندگینامه سینا اسدبیگی بازیکن جوان و توانا

زندگینامه سینا اسدبیگی فوتبالیست جوان و موفق

پیوستن به تیم پرسپولیس

سینا اسدبیگی در نقل و انتقالات تابستانی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در پنجم مرداد ماه ۱۴۰۱ با بستن یک قرارداد ۳ ساله به تیم پرسپولیس ملحق شد تا فصل ۲۲ را با این تیم شروع نماید.

آشنایی با بیوگرافی سینا اسدبیگی بازیکن جنجالی فصل 1401-1402

زندگینامه سینا اسدبیگی از نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس

اکنون با آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن؛ مهدی رمضانی بیان داشته است:

«سینا اسدبیگی با باشگاه ما قرارداد داخلی به امضا رسانده و این قرارداد توسط مدیر برنامه های این بازیکن تایید شده و اعتبار دارد. از نظر باشگاه ذوب آهن قرارداد پرسپولیس با اسدبیگی غیرقانونی است و باشگاه از طریق مراجع قانونی اقدامات حقوقی لازم را انجام خواهد داد. اسدبیگی در بازی امروز حضور نداشت و احتمالا قبل از آمدن به ورزشگاه با پرسپولیسی ها قرارداد بسته است. همانطور که اعلام کردم قرارداد ما با اسدبیگی اعتبار دارد و برای احقاق حقوق باشگاه از نظر قانونی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. »

زندگینامه سینا اسدبیگی و مروری بر حواشی اخیر وی در فصل جدید

باشگاه ذوب آهن همچنین نوشت:

«در پی انتشار خبری در خصوص مذاکره و عقد قرارداد یکی از باشگاه ها با بازیکن سینا اسدبیگی و پیرو سوالات مکرر هواداران فوتبال به استحضار می رساند, آقای سینا اسدبیگی تحت قرارداد این باشگاه بوده و هرگونه مذاکره و عقد قرارداد با نامبرده دارای تبعات حقوقی می باشد. ضمنا جهت اطلاع بیشتر هواداران نامبرده تا ظهر امروز در هتل تیم حضور داشته اند و همراه با تیم ناهار صرف کرده اند اما بعد از آن در هنگام حرکت تیم به سمت محل برگزاری مسابقه تدارکاتی با تیم مس، مسئولین تیم متوجه می شوند که نامبرده با تعویض لباس از اردو خارج شده است. ضمنا در این اتفاق برخی از اشخاص ثالت نیز محرک بازیکن در این رفتار بوده اند که از طریق مراجع ذیصلاح موضوع پیگیری خواهد شد.»

بیوگرافی سینا اسدبیگی و مروری بر نقل و انتقال جنجال برانگیزش

اسد بیگی نیز بیان داشته که با تیم ذوب آهن جهت تمدید قرارداد به توافق رسیده ولی برگه قرارداد را امضا نکرده و براساس توافق خویش را بازیکنی آزاد می داند و به همین خاطر نیز با تیم پرسپولیس قرارداد عقد کرده است.

بیوگرافی سینا اسدبیگی و مروری بر حواشی اخیرش

اعتراض تیم فولاد خوزستان به حضور سینا اسدبیگی

در دومین هفته لیگ برتر فوتبال کشورمان در بازی پرسپولیس و تیم فولاد خوزستان جنجال و حاشیه های بسیاری به وقوع پیوست که در این رابطه تیم فولاد اعلام نمود قرارداد سینا اسدبیگی فاقد مشروعیت قانونی و نیست و به دنبال آن تصمیم به شکایت از تیم سرخ پوش پرسپولیس را دارد چرا که بازیکن غیرمجاز را برای بازی به تیم خود افزوده است.

آشنایی با زندگینامه سینا اسدبیگی بازیکن سابق ذوب آهن

به این صورت که مدیر حقوقی تیم فولاد عارف عارف نیا پستی را در پیچ اینستاگرامی خویش مبنی بر شکایتش از تیم پرسپولیس انتشار داد:

«با درود و احترام، پیرو پیام های مکرر هواداران فهیم تیم محبوبم فولاد خوزستان به استحضار می رساند که بعد از بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان، طی نامه ای به کمیته محترم انضباطی در خصوص حضور آقای سینا اسدبگی اعتراض کردیم تا در صورت پیروزی تیم ذوب آهن در دعوای فسخ غیرموجه بازیکن و ابطال احتمالی قرارداد پرسپولیس، بتوانیم از قانون استفاده از بازیکن غیرمجاز توسط پرسپولیس استفاده و نتیجه را به سود فولاد تغییر دهیم. واحد حقوقی باشگاه مانند همیشه مدافع حق و حقوق باشگاه فولاد خوزستان است. زنده باد فولاد و فولادی.»

آشنایی با بیوگرافی سینا اسدبیگی بازیکن جدید تیم سرخپوشان

مروری بر بازی های سینا اسدبیگی

این بازیکن تا به اکنون به عضویت تیم های مختلف باشگاهی درآمده است که به شرح زیر می باشد.

 باشگاه جوانان

  • تیم توحید تهران در سال ۲۰۱۵
  • تیم پرسپولیس در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶
  • تیم پیکان در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۸

باشگاه حرفه ای

  • تیم پیکان در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹
  • تیم هوادار در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۱
  • تیم ذوب آهن در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۲
  • تیم پرسپولیس در سال ۲۰۲۲

آشنایی با بیوگرافی سینا اسدبیگی

زندگینامه سینا اسدبیگی از نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس

زندگینامه سینا اسدبیگی از نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس

آشنایی با بیوگرافی سینا اسدبیگی بازیکن پست هافبک ایرانی

همان طور که در بخش های بالاتر بیوگرافی سینا اسدبیگی را مطالعه کردید، این بازیکن که در تیم ذوب آهن بازی می کرد، یکی از خریدها و نقل و انتقالات تیم پرسپولیس در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۲ محسوب می شود. در صورت تمایل برای تکمیل آشنایی با دیگر بازیکنان جدید افزوده ی پرسپولیس همچون سعید صادقی، گئورگی ولسیانی، محمد مهدی احمدی می توانید بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا