بیوگرافی سلین شکرجی مجری و بازیگر شناخته شده اهل ترکیه

سلین شکرجی در یکم ژوئن سال ۱۹۸۹ مصادف با یازدهم خرداد سال ۱۳۶۸ در شهر ازمیر کشور ترکیه به دنیا آمد. وی هنرپیشه موفق ترکی است که دارای ۱۶۷ سانتی متر قد می باشد. مادر وی دارای اصالت آذری و پدرش اصالتی عربی دارد که در پنج سالگی او از هم جدا گردیدند. شروع بازیگری او به دوران نوجوانی باز می گردد که از جمله ی بازی های چشمگیر او می توان به بازی در سریال فرشتگان، لیلا و مجنون، عشق سیاه و سفید اشاره داشت. در این مطلب به بیوگرافی سلین شکرجی خواهیم پرداخت.

آشنایی با بیوگرافی سلین شکرجی

بیوگرافی سلین شکرجی بازیگر و مجری ترکیه ای

سلین شکرجی هنرپیشه جوان و موفق ترکی است که سابقه بازی در تلویزیون و سینما را دارد. همچنین در کارنامه هنری و حرفه ای وی به سابقه ی اجرا و نیز انجام تبلیغات مختلف بر می خوریم.

وی تحصیلات آکادمی خود را در دانشگاه بیلگی در رشته ی سینما و تلویزیون به پایان رساند؛ اما شروع بازیگری وی به سن ۱۶ سالگی او باز می گردد.

سلین شکرجی وقتی هشت سال سن داشت به آموختن رقص باله پرداخت، تحصیلات خود در مقاطع ابتدایی – راهنمایی و متوسطه را زادگاه خود یعنی در شهر ازمیر پشت سر گذاشت و با تاکید و پیگیری های مادر خویش به فراگیری تئاتر مشغول شد.

شروع یادگیری تئاتر موجب شد تا کمی بعد به بازی در نمایش های گوناگون و تئاتر کودکان روی بیاورد. بعدا در تئاتر دولتی آغاز به فعالیت نمود و در ۲۰۰۵ در سن هجده سالگی به استانبول رفت و در سریال و فیلم های ترکی به ایفای نقش پرداخت.

زندگینامه سلین شکرجی و گذری بر عکس های وی

آشنایی با زندگینامه خواندنی و جذاب شکرجی

از شروع بازیگری تا شهرت در تلویزیون

نخستین تجربه بازی او به بازی در سریالی به نام « آتش خلیج» در سن ۱۶ سالگی و سال بعد در سریال «اتاق ناشنوایان» باز می گردد.

بعدها در سال ۲۰۱۱ در سریال «لیلا و مجنون» و سپس در سال های ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ در سریال عشق سیاه و سفید و در سال ۲۰۲۱ در سریال Yesilçam نیز ایفای نقش نمود.

اما مشهور شدن او به نقش آفرینی در سریال باد صنوبر در سال ۲۰۰۷ فرشتگان در سال ۲۰۰۸ مربوط می شود. در سریال فرشتگان او با بازیگران روجا رمیرر و ازگه ازپیرینچی هم بازی بود.

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی هنرپیشه توانا و جوان

 

زندگینامه سلین شکرجی بازیگر جذاب و جوان

حضور در سینما

در سال ۲۰۱۱ در فیلم سینمایی «وقتی ماه بزرگ شد نمی توانم بخوابم» با نقش لیلا جلوی دوربین رفت و با هنرپیشگانی مانند فیرات چلیک و هازال کایا نخستین بار در سینما فعالیت نمود. در همین سال یعنی ۲۰۱۱ در فیلمی به نام برادر عزیز با نقش خواهر سلین مقابل دوربین رفت.

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی بازیگر موفق و با استعداد

آشنایی با بیوگرافی سلین شکرجی

اجرای سلین شکرجی

در ۲۰۱۲ وی با «مرت اونر» مشغول اجرای یک برنامه ی تلویزیونی به اسم «من آن را انجام خواهم داد» مشغول شد. وی در سال ۲۰۱۴ نیز با بازی در نقش شبنم در سریالی به نام عروس فراری همبازی هنرپیشگان مطرحی مانند فورکان آندیچ و دنیز بایسال گردید.

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی بازیگر محبوب و جذاب

آشنایی با زندگینامه خواندنی و جذاب شکرجی

خوانندگی و ورود به تیم ابرو گوندش

در سال ۲۰۱۳ سلین شکجری با حضور در مسابقه ی اوسس ترکیه و اجرای یک آهنگ به اسم احساس خوب توانست به تیم ابرو گوندش راه پیدا کند.این مسابقه ویژه هنرپیشگان می باشد. وی در سریال های دخترم و چوپان که خود در آن بازی هم کرده، به خوانندگی پرداخته است.

گذری بر بیوگرافی سلین شکرجی و زندگی شخصی و هنری او

چند فعالیت تبلیغاتی

این بازیگر ترکی علاوه بر فعالیت های موفق خود همچون بازی در سریال و فیلم سینمایی، و نیز اجرا و خوانندگی جالب است بدانید در زمینه ی تبلیغات نیز فعالیت کرده است. سابقه فعالیت او حضور در برنامه ی تبلیغاتی روغن زیتون تاریش و روز، پاندا می باشد که البته خوب و موفق بوده است.

وی کمی پس از این فعالیت در سریالی کوتاه در قالب یک نقش احساسی مقابل دوربین رفت که حسابی توانست توجه ها را به خود جلب نماید.

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی هنرپیشه توانا و جوان

روابط عاشقانه سلین شکرجی

در بیوگرافی سلین شکرجی می خوانید که در سال ۲۰۱۰ وقتی ۲۱ ساله بود با یکی از هنرپیشگان ترکی به نام «مهمت علی نوراغلو» رابطه ای احساسی را شروع کرد که عمر آن کوتاه بود و تنها ۱ سال دوام آورد.

در سال ۲۰۱۴ وقتی ۲۵ ساله بود با یک هنرپیشه ترکی به نام کان تاشانر رابطه ای عاشقانه را آغاز نمود که البته این رابطه خیلی کوتاه تر از قبلی بود و در همان سال به پایان رسید.

مروری بر بیوگرافی سلین شکرجی و زندگی شخصی و هنری وی

در سال ۲۰۱۸ با یکی دیگر از هنرپیشگان ترکی به اسم جانر جیندروک رابطه ای عاطفی را آغاز نمود که به ازدواج ختم شد، ولی ازدواج آنها در تابستان سال ۲۰۱۹ به جدایی ختم شد.

آشنایی با بیوگرافی سلین شکرجی

بعد از تجربه سه بار جدایی، در سال ۲۰۲۰ با یکی از کارگردانان ترکی به اسم مراد جان اوعوز رابطه ای احساسی را آغاز کرد که آن هم کوتاه بود و به جدایی منتهی گردید.

و اما آخرین رابطه عاشقانه و احساسی وی با ابراهیم سلیم بود. او در سال ۲۰۲۱ در برنامه ای تلویزیونی با ابراهیم سلیم آشنا شد که در نتیجه رابطه عاطفی خود را شروع و ازدواج نمودند. در سال ۲۰۲۲ یک سال بعد آنها از یکدیگر جدا شدند.

ابراهیم سلیم بعد از جدا شدن، رابطه و احساس میان خود و سلین را چنین ارزیابی نمود:

«ما نتوانستیم به توافق برسیم، تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم. او آدم شگفت انگیزی است. من نتوانستم برای او وقت بگذارم چون خیلی سخت کار کردم و به همین دلیل رابطه ما به پایان رسید.

چیزی برای آشتی وجود ندارد، ما همدیگر را خیلی دوست داریم.»

زندگینامه سلین شکرجی بازیگر جذاب و جوان

گفته عجیب وی در مورد تنهایی

سلین خانمی هنرمند با روحیات متفاوت و خاص می باشد که در رابطه با تنهایی چنین بیان می گوید:

«تنهایی بزرگترین ترس من است. ولی دوست دارم اطرافم خلوت باشد و زمانی را به تنهایی بگذرانم اما این را هم باید بدانم که افرادی نزدیک حضور دارند!»

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی هنرپیشه توانا و جوان

نکات جالب در مورد سلین

  • سلین دارای خصوصیات اخلاقی وسواس، سخت کوش، خود اکتفا، سرد، خجالتی، شجاع، نگران و حساس می باشد که حریم خصوص برای وی بسیار مهم است.
  • مقصد دوست داشتنی وی در مسافرت ساحل دریا، پاریس و سرگرمی های مورد علاقه اش موسیقی، رقص و اجرا و نمایش می باشد. وی از هواداران دو آتیشه بشیکتاش است.
  • با هازال کایا رفاقت صمیمانه ای دارند.
  • سرمایه سلین شکرجی حدودا یک میلیون دلار برآورد شده است.

آشنایی با زندگینامه خواندنی و جذاب شکرجی

آشنایی با زندگینامه سلین شکرجی بازیگر محبوب و جذاب

در این مطلب از شما علاقمندان همراه بابت همراهی تان قدردان و متشکریم. امیدواریم مورد توجه تان واقع شود. در صورتی که از مطالعه بیوگرافی سلین شکرجی این بازیگر ترکی موفق بهره بردید، برای آشنایی با بیوگرافی چند نفر دیگر از سلبریتی های ترکیه ای همچون ماهسون گل قرمزی، هازال تورسان، نازال کسال می توانید بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا