بیوگرافی سجاد شهباززاده مهاجم نامی و مطرح استقلال

سجاد شهباززاده از بازیکنان موفق تیم استقلال است که در پست مهاجم آبی پوشان استقلال در لیگ برتر خلیج فارس بازی می نماید. تحصیلات وی نیز در رابطه با فوتبال و ورزش می باشد که لیسانس تربیت بدنی دارد. این فوتبالیست جوان با استعداد و کوشا با قد ۱۸۴ سانتی متری در تیم های مختلفی در فوتبال کشورمان بازی کرده است. در این مطلب قصد داریم تا به مرور بیوگرافی سجاد شهباززاده بپردازیم.

آشنایی با زندگینامه سجاد شهباززاده و نگاهی به افتخارات وی

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن استقلال

وی در تاریخ سوم بهمن ماه سال ۱۳۶۸ در اردبیل زاده شد، او فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده و تا حال حاضر ادامه داده است. این بازیکن خوش تیپ دارای ۱۸۴ سانتی متر قد است که همین موضوع موجب شد تا در همان شروع بعنوان یکی از برترین مهاجم های لیگ برتر شناخته شود. او سابقه بازی در تیم های سایپا، استقلال، آلانیا اسپور، نفت تهران، بازگشت به استقلال، القطر، سپاهان، استقلال را دارد. او فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال ۱۳۸۲ با بازی در تیم ذوب آهن اردبیل شروع نمود و در سال ۱۳۸۸ تیم سپاهان سایپا پیوست. او به خاطر بازی بی نظیر و چشمگیرش در این تیم در سال ۱۳۸۹ به تیم بزرگسالان سایپا انتقال یافته و نخستین تجربه حرفه ای خویش در لیگ برتر ایران را به دست آورد.

زندگینامه سجاد شهباززاده بازیکن توانمند و مطرح

آشنایی با بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن توانمند استقلال

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن جوان و محبوب

زندگینامه سجاد شهباززاده فوتبالیست مطرح و محبوب

بازی های سجاد شهباززاده

البته که گفته می شود شهباززاده بازی خود را از سال ۱۳۸۸ با تیم سایپا آغاز نموده، ولی او پیش از آن در تیم ذوب آهن اردبیل (زادگاهش) وارد دنیای فوتبال شده بود و سپس به صورت حرفه ای تر با ورود به تیم سایپا فعالیت ورزشی خود را ادامه داد.

زندگینامه سجاد شهباززاده استقلالی خوش تیپ

زندگینامه سجاد شهباززاده فوتبالیست محبوب کشورمان

آشنایی با زندگینامه سجاد شهباززاده و نگاهی به افتخارات وی

تیم سایپا

شهباززاده در سال ۱۳۸۸ پس از قبول شدن در تست محمد مایلی کهن به تیم سایپا ملحق شده و در طی ۹۰ بار به زمین رفتن، موفق شد تا ۲۰ گل به دروازه حریف بنشاند.

آشنایی با زندگینامه سجاد شهباززاده و نگاهی به افتخارات وی

تیم استقلال

سجاد شهباززاده در ماه خرداد سال ۱۳۹۳ با عقد یک قرارداد ۳ ساله به تیم استقلال تهران ملحق شد که در ۲ فصل توانست ۱۹ گل به ثمر رسانده، ۳ پنالتی به دست آورده و ۷ تا پاس گل بدهد. همچنین این بازیکن در جام حذفی برای تیم استقلال موفق شد تا ۵ تا گل موثر و حیاتی بزند.

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن خوش تیپ و بااستعداد کشورمان

آلانیا اسپور

در تابستان سال ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ شهباززاده به تیم باشگاهی آلانیا اسپور ملحق شد. این فصل را می توان حدودا یک فصل بدون موفقیت و یا کمتر موفق دانست چرا که فقط ۴ بازی داشت و فقط توانست ۱ گل به دروازه حریف بنشاند.

آشنایی با بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن پرتلاش و محبوب استقلال

نفت تهران

وی بعد از ترک تیم آلانیا اسپور به تیم نفت تهران ملحق شد که موفق شد تا تنها گل به قهرمانی رسیدن نفت تهران در برابر تیم تراکتورسازی را در جام حذفی سال ۱۳۹۵-۱۳۹۶ بزند.

زندگینامه سجاد شهباززاده فوتبالیست کوشا و مطرح

بازگشت به باشگاه استقلال

سجاد شهباززاده در فصل سال ۱۳۹۴-۹۷ دوباره به تیم آبی پوش استقلال پیوست، ولی موفق نشد تحت نظر علی منصوریان مانند گذشته بدرخشد و ستاره تیم گردد, پس برای همین تیم استقلال را ترک کرد.

مروری بر زندگینامه سجاد شهباززاده پرتلاش و هدفمند

القطر

بعد از ترک استقلال به تیم القطر در لیگ ستارگان قطر ملحق شد و در اولین بازی خویش موفق به دادن پاس گل شد ولی به خاطر مصدوم بودن از فهرست القطر حذف گردید و نیم فصل سال ۹۶-۹۷ را توانست در هیچ تیمی بازی کند.

زندگینامه سجاد شهباززاده بازیکن هدفمند و کوشا

سپاهان

سجاد شهباززاده به تقاضای امیر قلعه نویی در فصل ۱۳۹۷-۱۳۹۸ به تیم سپاهان ملحق گردید. وی پس از ۲ فصل بازی در تیم سپاهان، انگار خودش را پیدا کرد و اولین گل خودش را در دومین هفته لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ در برابر تیم سپیدرود رشت به انجام رسانده و نتیجه بازی را شش بر یک به نفع سپاهان تمام کرد. درخشش او با تغییر محرم نویدکیا به سرمربی این تیم؛ افزایش یافت به طوری که موفق شد چشمگیرترین فصل فوتبالی و اوج بازی خویش را تجربه کند. در همین زمان بود که او آقای لیگ گل بیستم، با تعداد ۲۰ گل به ثمر رسانده, شناخته گردید و بعد از سال ها باعث شد تا به تیم ملی فوتبال ایران دعوت گردید.

مروری بر زندگینامه سجاد شهباززاده پرتلاش و هدفمند

پیوستن دوباره به استقلال

سجاد شهباززاده در بیست و ششم ماه خرداد سال ۱۴۰۱ با بستن یک قرارداد به طور رسمی به تیم استقلال تهران پیوست. او برای بار سوم به تیم آبی پوش مورد علاقه اش ملحق گردید.

آشنایی با زندگینامه سجاد شهباززاده و نگاهی به افتخارات وی

الگوی فوتبالی و تیم محبوب شهباززاده

سجاد شهباززاده در کودکی از جمله هواداران بیوگرافی خداداد عزیزی بوده، به طوری که تمامی عکس های وی را جمع آوری می کرده و آرزو داشته روزی مانند خداداد عزیزی شود.

شهباززاده هواخواه دو آتیشه تیم باشگاهی رئال مادرید می باشد. بازیکن محبوبش نیز کریستیانو رونالدو می باشد تا جایی که برای کریستین طرفدار تیم ملی پرتغال نیز می باشد.

آشنایی با بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن موفق استقلال

زندگینامه سجاد شهباززاده بازیکن توانمند و مطرح

افتخارات فوتبالی

سجاد شهباززاده از بازیکنان جوان موفق و پرتلاش ایرانی است که در طی دوران بازی های خود به نتایج دلچسب و افتخارآفرینی دست پیدا کرده است.

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن جوان و جذاب

زندگینامه سجاد شهباززاده بازیکن توانمند و مطرح

تیم سپاهان

نایب قهرمانی لیگ برتر در ۱۳۹۷-۱۳۹۸ و ۱۳۹۹-۱۴۰۰

آشنایی با زندگینامه سجاد شهباززاده و نگاهی به افتخارات وی

تیم نفت تهران

قهرمانی جام حذفی در سال ۱۳۹۵-۱۳۹۶

تیم استقلال

نایب قهرمانی جام حذفی در سال ۱۳۹۴-۱۳۹۵

افتخارات فردی

  • آقای گل جام حذفی در ۱۳۹۴-۱۳۹۵ با ۴ گل زده شده
  • آقای گل لیگ برتر ایران در ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با ۲۰ گل زده شده
  • تیم سال لیگ برتر ایران در سال ۱۳۹۳-۱۳۹۴
  • برترین مهاجم سال نوروز فوتبالی در سال ۱۳۹۹

زندگینامه سجاد شهباززاده فوتبالیست جوان و بااستعداد

زندگینامه سجاد شهباززاده فوتبالیست پرافتخار

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن جذاب و فعال

زندگینامه سجاد شهباززاده بازیکن هدفمند و پرافتخار

آشنایی با بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن مطرح تیم استقلال

از اینکه تا انتهای این فوتبال همراه ما بودید از شما قدردان و متشکریم. تیم استقلال به خاطر هواداران میلیونی که دارد، همواره بازیکنانش دیده می شوند و در صورت عملکرد و بازی های خود، جایگاه ویژه ای نزد هواداران پیدا می کنند. امیدواریم از مطالعه زندگینامه این آبی پوش استقلالی نهایت لذت و استفاده را برده باشید. برای آشنایی با دیگر بازیکنان استقلالی رضا میرزایی، پیمان بابایی و محمد دانشگر می توانید کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا