بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن سرعتی تیم استقلال

رضا میرزایی فوتبالیست ایرانی در ۲۶ فروردین سال ۷۵ در شهر ایذه خوزستان تولد یافته و در لیمجیر اصفهان پرورش یافت. این بازیکن جوان دارای ۱۷۷ سانتی متر قد است که بازیکنی با قابلیت بازی در دو پست به شمار می رود که علاوه بر توانایی بازی در وینگر راست، توانایی بازی در دفاع راست را نیز دارد. در این مطلب بیوگرافی رضا میرزایی را آموزش می دهیم.

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن باشگاه استقلال

وی فوتبال را از سال ۲۰۱۳ با بازی در تیم جوانان سپاهان شروع نمود که موفق گردید به خوبی دیده شده و به واسطه ی حضور پر رنگ خود در تیم جوانان به تیم بزرگسالان سپاهان در سال ۲۰۱۵ راه پیدا کرده و به ترکیب اصلی آن بپیوندد. او در طی بازی خود در این تیم حسابی مورد توجه قرار گرفته و رضایت مردم و سرمربی تیم سپاهان امیر قلعه نویی را کسب کرد. در سال ۲۰۱۸ بود که به طور قرضی به مدت ۱ سال به تیم ساتان فولاد خوزستان رفت. پس از این مدت دوباره به تیم سپاهان مراجعت نمود تا سپاهان را برای حضور در جام باشگاه های آسیا کمک نماید.

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن توانای جدید استقلال

آشنایی با زندگینامه رضا میرزایی فوتبالیست موفق و پرانرژی سپاهان و استقلال

زندگینامه رضا میرزایی بازیکن جوان کشورمان

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن سابق سپاهان وجدید استقلال

دریافت پیشنهاد بازی از تیم خارجی

رضا میرزایی بازیکن جوان و توانمند سپاهان از طرف تیم باشگاهی مالمو سوئد دعوت نامه ای دریافت نمود، به طوری که دعوت نامه را این تیم خارجی به باشگاه نیز فرستاد.

زندگینامه رضا میرزایی بازیکن کشورمان

 

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن توانمند جدید استقلال

جذب رضا میرزایی از سوی پرسپولیس

این بازیکن در پایان فصل، تاریخ قراردادش نیز با تیم سپاهان به پایان رسید و در نتیجه به عنوان بازیکن آزاد می توانست به تیم دلخواه خود بپیوندد. گفته می شد دو تیم بزرگ پرسپولیس و استقلال در صدد جذب این نیروی توانا و مستعد می باشند. شایعاتی نیز مبنی بر این وجود داشت که یحیی گل محمدی سرمربی تیم سرخ پوشان جهت تقویت تیم خود در فصل آینده در پی وی می باشد. این بازیکن توانایی بازی دو پست را دارد که در دو پست وینگری راست و در دفاع راست را دارا می باشد.

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن توانمند جدید استقلال

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن مستعد جدید استقلال

آشنایی با زندگینامه رضا میرزایی فوتبالیست محبوب و جوان سپاهان و استقلال

زندگینامه رضا میرزایی از بازیکنان تازه پیوسته ی استقلال

پیوستن به تیم استقلال

با وجود انتشار شایعات ملحق شدن رضا میرزایی به تیم پرسپولیس، تیم آبی پوش استقلال بعد از تمدید کردن با مهدی مهدی پور و توافق کردن با امید حامدی فر و پیمان بابایی؛ رضا میرزایی مهاجم قدرتمند سپاهان را نیز در نقل و انتقالات به خدمت این باشگاه در آمد. با جذب این بازیکنان، پس از جدایی وریا غفوری کاپیتان این تیم، احتمال جدایی امیرحسین حسین زاده و محمد دانشگر نیز وجود دارد. میرزایی بعد از مذاکره با مدیرهای تیم استقلال تهران جهت ملحق شدن به این تیم توافق نهایی خود را نیز انجام داد. وی که به تازگی از تیم سپاهان جدا گردیده بود, با عقد قراردادی به مدت ۲ سال به تیم استقلال پیوست.

آشنایی با زندگینامه رضا میرزایی فوتبالیست توانمند و پرانرژی سپاهان و استقلال

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن توانمند جدید استقلال

ترسیدن از هواپیما

در فضای مجازی تصاویر و سخنانی مبنی بر اینکه آقای رضا میرزایی شدیدا از سوار شدن در هواپیما می ترسد انتشار یافت. در یکی از عکس های انتشار یافته او در حالی دیده می شود که چشمان خود را بسته و زیر لب دعا می خواند. اما خود این بازیکن در خصوص این شایعات بیان نمود:

زندگینامه رضا میرزایی بازیکن دو پسته در وینگر و دفاع راست

«این یک شوخی بود، شایان مصلح پسر خیلی خوبی است و با من شوخی کرد. از هواپیما نمی ترسم و شما دیده اید که سرعت من از هواپیما هم بیشتر است.»

آشنایی با زندگینامه رضا میرزایی فوتبالیست موفق و باپشتکار سپاهان و استقلال

زندگینامه رضا میرزایی بازیکن جوان و موفق کشورمان

آشنایی با زندگینامه رضا میرزایی فوتبالیست محبوب و باقابلیت سپاهان و استقلال

زندگینامه رضا میرزایی بازیکن توانا و بااستعدادکشورمان

بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن بااستعداد جدید استقلال

این مطلب که به پایان رسید، شرح بیوگرافی رضا میرزایی بازیکن جوان و بااستعداد ایرانی دو پسته تیم سپاهان و به تازگی تیم استقلال می باشد. امیدواریم مورد توجه تان واقع شده باشد.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا