بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم ملی والیبال بزرگسالان

اسماعیل مسافر والیبالیست ایرانی در سی ام آبان ماه سال ۱۳۷۶ در گنبد کاووس به دنیا آمد. او در تیم ملی والیبال ایرانی و تیم باشگاهی پاس گرگان با پیراهن شماره ۷ در پست تخصصی دریافت کننده قدرتی بازی می کند. وی دارای ۱۹۵ سانتی متر قد می باشد. در این مطلب شما آرگایی های عزیز را با بیوگرافی اسماعیل مسافر آشنا می کنیم.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

بیوگرافی اسماعیل مسافر

آقای مسافر در در تیم ملی کشورمان دریافت کننده قدرتی می باشد. او در رقابت های قهرمانی آسیایی سال ۲۰۲۱ که در آن تیم ملی والیبال ایران تمام شد, عضو بود. اسماعیل مسافر در دوران نوجوانی به والیبال روی آورد و وقتی ۱۹ ساله بود به کاله مازندران ملحق گردید. سپس در سن ۲۳ سالگی به تیم باشگاهی پاس گرگان پیوست. اسماعیل مسافر در شهر گنبد کاووس گلستان تولد یافت, بازیکن جوان والیبال کشورمان ترکمن است.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن بااستعداد و موفق

زندگینامه اسماعیل مسافر و زندگی شخصی او

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست جوان کشورمان

از شروع بازی در والیبال به صورت حرفه ای

بازی در والیبال را از نوجوانی با آکادمی گنبد کاووس شروع نمود. بعد توانست توجه جزیده سرمربی تیم باشگاهی ارتعاشات صنعتی تهران را به خود جلب داد و به تیم آن پیوست و تا ۱۳۹۵ در آن باقی ماند.

آشنایی با بیوگرافی اسماعیل مسافر

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال پاس گرگان

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن دهه هفتادی محبوب

کاله – پیکان

در سال ۱۳۹۵ در سن ۱۹ سالگی به تیم کاله مازندران ملحق شد، بعد از ۲ سال حضور در این تیم، از کاله جدا گردید و به تیم پیکان انتقال یافت که تا ۱۳۹۹ پیراهن آن را نیز می پوشید.

تیم پاس گرگان

در ۱۳۹۹ به تیم پاس گرگان ملحق شد و در حال حاضر نیز در آن بازی می کند.

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن دهه هفتادی موفق

تیم ملی

اسماعیل مسافر نخستین بار به تیم ملی کشورمان دعوت گردید و ۱۴۰۰ نیز موفق شد به پیراهن تیم ملی بزرگسالان ایران راه پیدا نمود. وی با تیم ملی ایران یک قهرمانی، یک قهرمانی آسیا زیر ۲۳ ساله ها و یک رتبه سومی زیر ۱۹ ساله دنیا را دریافت نمود.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

والیبال ساحلی

در نوجوانی با والیبال سالنی در رشته ی والیبال ساحلی هم کار می کرد, توانست به قهرمانی والیبال ساحلی در گروه نوجوانان را با تیم والیبال ساحلی بامپوش گنبد به مربیگری رحمان رئوفی در سال ۱۳۹۲ کسب کرد.

زندگی شخصی اسماعیل مسافر

این والیبالیست مجرد می باشد و تاکنون ازدواج ننموده است. اسماعیل مسافر بسیار به تفریح و تفرج در طبیعت، گذراندن اوقات فراغت با رفیقان، خانواده و احیای رسوم ترکمنی، اسب سواری علاقمند است.

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن والیال ایرانی

 

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن والیال ایرانی

تقاضای معاف شدن از سربازی

اسماعیل مسافر بعد از نائل شدن به مقام قهرمانی با بزرگسالان تیم ملی در رقابت های آسیا سال ۲۰۲۱ از رهبر جمهوری اسلامی معاف شدن خدمت اجباری ملی پوشان والیبال را درخواست نمود که انگار مورد تایید قرار نگرفت.

وی در حال حاضر جهت خدمت اجباری در تیم نظامی پاس گرگان بازی می نماید.

بیوگرافی اسماعیل مسافر و گذری بر تیم های او

زندگینامه اسماعیل مسافر و گذری بر تیم های او

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست موفق

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال پاس گرگان

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال ملی ایران

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست جوان کشورمان

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن مطرح و موفق

در این مطلب شما عزیزان را با بیوگرافی اسماعیل مسافر یکی دیگر از ورزشکاران کشورمان در رشته ورزشی والیبال را به بند قلم کشیدیم. امیدواریم مورد توجه شما واقع شده باشد. همچنین برای آشنایی با بیوگرافی بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال، میثم صالحی دیگر بازیکنان مطرح ایرانی بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا