اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیست و دومین کنگره سالانه انجمن چشم پزشکی ایران از هشتم تا یازدهم آبان 1391 در سالن همایش رازی برگزار می شود

بیست و دومین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران از تاریخ 8 تا 11 آبان ماه 1391 در مرکز همایش های رازی و با همکاری گروه چشم پزشکی و مرکز تحقیقات چشم بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز،  ارائه جدیدترین مطالب علمی در قالب حداقل 10 سمپوزیوم و 30 کارگاه برای گروه‌های تخصصی و فوق تخصصی نظیر شبکیه، قرنیه، استرابیسم، جراحی ترمیمی و پلاستیک و گلوکوم برپا خواهد شد .

در ایام کنگره چند جراحی زنده در رشته های فوق در بیمارستان حضرت رسول (ص) صورت می گیردو در سالن همایش بصورت زنده پخش و شرکت کنندگان سئوالات خود را از جراح خواهند پرسید .

این کنگره دارای امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان و سخنرانان خواهد بود که میزان امتیاز متعاقبا به اطلاع خواهد رسید .

6 فوق تخصص چشم از امریکا، 2 نفر از اروپا، 2 نفر از آسیا و یک نفر از استرالیا برای شرکت در کنگره در تهران حضور می یابند.

برنامه‌های علمی در قالب یک برنامه زمان بندی شده 4 روزه، جلسات آموزشی مختص دستیاران چشم پزشکی و چشم پزشکان جوان نیز برگزار می شود.

پیش بینی می کنیم بیش از 1800 تن از پزشکان، متخصصان چشم و اپتومتریست‌ها در کنگره حضور داشته باشند.

بیست و دومین کنگره سالانه انجمن چشم پزشکی ایران به همت انجمن چشم پزشکی ایران و با همکاری گروه چشم پزشکی و مرکز تحقیقات چشم بیمارستان حضرت رسول(ص) برگزار می شود.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *