به کدام رنگ علاقه مندید؟ تست شخصیت بر اساس رنگ ها

رنگ احساسات هر فرد در شرایطی که زندگی می کند را بروز می دهد. هر شخص با تغییر خصوصیات اخلاقی و شرایط محیطی که دارد علاقه مندی اش به رنگ ها نیز در سالیان دراز مورد دگرگونی قرار می گیرد. تست شخصیت براساس رنگ ها ، می تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد چراکه واقعیت های خلق و خویی که در درون شما است، و شما به برخی از آن ها واقف هستید، آشکار می کند.

لازم است بدانید تست شخصیت بر اساس رنگ برای همه ی افراد قطعی نیست و تماما بر همه ی افراد صدق نمی کند.

تست شخصیت بر اساس رنگ

تست شخصیت بر اساس رنگ

قــــــرمــــــــــــــــــز :

رنگ عشـــــق  و دوستـــی است؛ گاهی هم تنفر و انتقام . برون گرا، ارتباط با دیگران را دوست دارند، خوش قلب ، خوش قلب، تند و سرکش، شجاع ،فعال، عجول ،دارای حس بزرگ طلبی، خود پرست، فداکار.

صورتـــــــــــــــــــی :

تمام خصوصیات قرمز تا حدی ملایمتر را داراست؛ باگذشت، در عشق تندی از خود نشان نمی دهید و معتدل هستید،تحمل زیاد در تحمل سختی ها و شکست ها، در درک دیگران موفق، دارای رفتار خوب و با لطف و ملایمت، با نشاط و شاداب.

نارنجـــــــــــــــــی :

صادق ،مخالف هوس، دارای رفتار خوب با دیگران، اجتماعی ، خوش خلق، عدم اعتماد به نفس ،نفوذ در آن ها سخت، به ارمغان آوردن خوشبختی در ازدواج .

آبـــــــــــــــــــــــی :

انجام کارها بر پایه ی نظم ، دارای پشتکار زیاد ، تنهـا، دارای قدرت کنترل هوس و هیجانات و احساسات، آرام ، قابل احترام و ستایش، دارای شرم و حیای زیاد، قناعت در خریدن لزومات خود.

سبـــــــــــــــــــــز :

زندگی با این افراد آسان است، دارای روحیه ی کنجکاوانه ، دارای نقاط مشترک با دیگران ، دوست ندارند در زندگی دچار حوادث بشوند.

فیـــــــــــروزه ای :

اسرارآمیز ، احساساتی، موفق در اداره کردن کارهای شخصی، با ثبات، عدم توجه به نصایح دیگران.

قهــــــــــــــوه ای :

 با ثبات ، مقدس ، قابل اعتماد،فیلسوف ،شاعر پیشه ، در عشق خوش بین ،تصمیم گیری در آن ها به ندرت اتفاق می افتد.

خاکستـــــــــــری :

احساس رضایت در زندگی، بی نیازی، روابط با دیگران بر پایه ی اصول و عقاید ، عقل، صادق، فداکار، راز نگهدار، موفق در پس انداز پول.

مشکـــــــــــــــــی :

خوش ذوق ، دارای لطافت طبع ، مقتدر ، قابل احترام ، احترام گذاشتن به دیگران، یاری و کمک کردن دیگران ، اطرافیان خود را مهم و برجسته جلوه می دهند، پند پذیر ، عدم تحمیل خود بر دیگران.

سفیـــــــــــــــــــد :

مظهر جوانی، دارای قدرت تحلیل،  دارای حس رهایی و آزادی، متعادل ،دوستدار پاکی و پاکیزگی، با ایمان.

زندگی و شخصیت انسان ها از رنگ ها تشکیل شده است. رنگ های رنگین کمان در کنار هم قوسی از زیبایی ها را تشکیل می دهند. بنابراین سعی کنیم در زندگیمان همه ی رنگ ها حضور داشته باشند تا زندگیمان به زیبایی رنگین کمان باشد. اامیدواریم با استفاده از تست شخصیت براساس رنگ احساسات و عواطف خود و اطرافیانتان را بیشتر بشناسید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا