اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

به چه علت مردان نباید در حالت ایستاده ادرار کنند؟

معمولا مردان در بسیاری از کشورها، در موقعیت ایستاده ادرار می کنند. یک مطالعه در هلند ثابت می کند که این عادت برای انسان ها مضر است. دانشمندان مرکز پزشکی دانشگاه لیدن هلند خاطر نشان کردند مردانی که در موقعیت نشسته ادرار می کنند می توانند علائم نشانه های بیماری ادراری را کاهش دهند.

به نقل از صفحهTelegraph، در تاریخ شنبه (۱۷/۰۶/۲۰۱۷) همچنین ذکر شده است که عادت ادرار کردن در حالت نشسته برای مردان می تواند خطر ابتلا به بیماری پروستات را کاهش دهد. نویسندگان نوشتند:” ادرار کردن هنگام نشستن حتی می تواند از مشکلات پروستات پیشگیری کند.” نتایج مطالعاتی که چندین سال پیش انجام شده، پاسخ های مثبتی از چندین کشور مانند سوئد، تایوان و ژاپن را دریافت کرده است.

بخش بهداشت و درمان کشور توصیه می کند که مردان در موقعیت نشسته ادرار کنند. حتی خدمات بهداشتی تایوان که به طور رسمی مردان را مجبور به ادرار کردن با موقعیت ایستاده می کرد، از این کار دست کشیده است. شناخت فواید ادرار کردن در حالت نشسته، توسط فیل رابینسون در حال بررسی است.

او اعتراف می کند همیشه در حالت نشسته ادرار می کند. در اسلام، همیشه توصیه شده است که مردان در موقعیت نشسته ادرار کنند، هدف این است که ادرار به همه جا گسترش پیدا نکند.دکتر سلام

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *