اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان کدامند؟

برای داشتن یک زندگی آرام و بدون دغدغه بهتر است نقطه ضعف های همسر خود را بشناسید تا بتوانید در هر موقعیتی بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.
بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان کدامند؟
لازمه یک زندگی مشترک زیبا و بدون مشکل و دغدغه ، هنر رفتار با همسر است . اگر همه ما چه زن و چه مرد نقطه ضعف های یکدیگر را بدانیم وهیچ وقت آنان را مانند چماق برسر یکدیگر نکوبیم زندگی مشترکمان بدون مشکل طی می شود . در این بخش از نمناک با نقاط ضعف خانم ها و آقایون آشنا شوید تا بتوانید بهترین رفتار را با همسرتان داشته باشید.

بزرگترین نقطه ضعف های زنان
بزرگترین نقاط ضعف خانم ها زنانگیشان است . اولین نقطه ضعف زنانه خانم ها مربوط به زیبایی ظاهر آن ها می شود پس هیچوقت این جملات را به کار نبرید و قبل از بکار بردن آن به عاقبت خود فکر کنید :چرا امروز زشت شدی! عزیزم یه کم چاق نشدی؟ چرا زیر چشمت سیاه شده؟ البته باید بدانید خانم ها بر روی تعریف کردن شما از زیبایی خانم های دیگر هم، حتی خواهرانتان نیز حساسند پس فقط از زیبایی همسرتان تعریف کنید تا آرامش در زندگیتان همیشگی باشد.

دومین نقطه ضعف زنانه خانم ها روی کدبانوگری آنهاست پس در مقابل همسرتان از آشپزی زن دیگر تعریف نکنید و یا از کدبانو گری و تمیزی خانه کسی تعریف نکنید و قبل از این تعریف ها فاتحه خود را بخوانید چه خونه تمیزی مثل خونه عروس می مونه! که بازهم عاقبتتان مثل آخرت شمر و یزید می شود!

مثلا به جای اینکه بگویید چه قرمزه سبزی خوشمزه ای و تا بحال چنین قرمه سبزی ای نخوردم بگویید وای قورمه سبزیتان خوشمزه است ولی به پای دستپخت همسر من که نمی رسد، و یا به جای اینکه بگویید خانه شما خیلی تمیز و زیباست بگویید خانه شما مثل خانه ما،از تمیزی برق می زند.در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید تا روی آرامش را ببینید.

یکی دیگر از نقاط ضعف خانم ها که باعث بالا رفتن صدایشان می شود رعایت نظافت است، پس نظافتتان را رعایت کنید و جورابهایتان را وسط خانه رها نکنید تا دعوایتان هم نشود.

در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید و حساسیت های او را بشناسید و هرگز دست روی این نقاط حساس نگذارید تا روی آرامش را ببینید.
بزرگترین نقطه ضعف های مردان
نقاط ضعف مردان دو چیز است اولی وضعیت مالی و دیگری توانایی جسمی است زیرا مردها تصور می کنند هر چه پول بیشتری داشته باشند و زور بازوشان و قوت جنسیشان بالاتر باشد، مردتر هستند که این اندیشه برگرفته از نیاکان است که در زمان قدیم وظیفه نگهداری و حفظ خانواده را از خطرها با قدرت بدنی داشته اند.

اگر همیشه وضعیت مالی خودتان و دیگران را مقایسه می کنید و دائم از وضعیت مالیتان شکایت می کنید باید بدانید با این کار مردانگی همسرتان را نشانه رفته اید و فاتحه زندگیتان خوانده است.
اگر همسرتان و یکی از اقوامتان دوست داشتند جلوی شما مچ بیاندازند و زور آزمایی کنند آن ها را از این کار منع کنید زیرا مردان بر روی قدرت بنی خود حساسند و اگر کسی آن ها را شکست دهد دیگر دوست ندارند با آنها رفت و آمد کنند . پس اگر نمی خواهید زندگیتان پر تلاطم شود نقاط ضعف همسرتان را بشناسید ومردانگی او را نشانه نروید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *