بررسی میزان تاثیر قرص لاغری فلوردو و دستور العمل استفاده از آن

در حال حاضر چاقی یکی از مشکلات شایعی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند، بیماری های زیادی مثل کبد چرب، درد مفاصل، فشار خون، دیابت و … وجود دارند که به شکل مستقیم با چاقی رابطه دارند. روش های مختلف دارویی و سنتی بسیاری برای کاهش وزن و رها شدن از چاقی وجود دارند که در این مطلب با یکی از آنها آشنا خواهیم شد.

بررسی قرص لاغری فلوردو

چاقی در حال حاضر به یک معضل جهانی تبدیل شده و افراد بسیاری را درگیر کرده است. چاقی و اضافه وزن علاوه بر ظاهر ناخوشایند افراد باعث بیماری های زیادی در افراد خواهد شد به همین جهت افراد چاق به دنبال روش هایی برای کاهش وزن هستند تا از شر چربی های اضافه خود خلاص شوند. کاهش وزن و تناسب اندام باعث زیبایی ظاهری و همچنین بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد می شود بعلاوه باعث کاهش ابتلا به مشکلات مختلف کبدی، عروقی شده و دیابت را نیز کاهش می دهد. برای کاهش وزن مهمترین چیز استفاده از روش های درست مانند ورزش کردن، تغذیه درست و مصرف قرص ها و داروهای لاغری بدون عواض و تاثیر گذار می باشد.

داروی لاغر کننده فلوردو یکی از بهترین داروهای لاغر کننده گیاهی در داروخانه ها می باشد، این مکمل دارویی گیاهی توسط شرکت داروسازی سینافرآور تولید شده است و باعث می شود تا در سریعترین زمانی که وجود دارد فرد به وزن ایده آل خود برسد. از مشکلات مهمی که افراد دارای اضافه وزن و چاق با آن درگیر هستند جذب بالای مواد غذایی در بدن آنها می باشد، شاید شما هم بعضی از افراد چاق را دیده باشید که می گویند با خوردن آب نیز چاق می شوند. بدن برخی از افراد قسمت زیادی از مواد غذایی دریافتی را به شکل کالری و چربی در خود ذخیره می نماید به همین دلیل باعث اضافه وزن بیشتر و سریعتر در آنها می شود.

قرص طبیعی و گیاهی لاغر کننده فلوردو

قرص لاغر کننده فلوردو در حال حاضر توجه افراد بسیاری را جلب نموده است و افراد زیادی از آن استفاده کرده اند. تاثیر گذاری بالا و بهبود عملکرد گوارشی و همچنین بدون عارضه بودن این مکمل باعث شده تا افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند و همچنین آن را به دیگران پیشنهاد بدهند.

 

به منظور حل مشکل جذب مواد غذایی بالا در بدن باید داروهایی مصرف شود که باعث خارج شدن سریعتر مواد غذایی از بدن شوند و فرصت جذب بالا را به روده ندهند. بعلاوه چربی هایی که در سلول ها و بافت های چربی ذخیره شده اند نیز باید به کمک افزایش متابولیسم و سوخت و ساز در بدن تجزیه شوند و نابود شوند. از طرفی جذب مواد قندی از خون به سلول ها هم ممکن است باعث چاق شدن شود که باید این قضیه نیز در درمان لاغری مد نظر گرفته شود. قرص لاغری فلوردو باعث می شود تا دفع موثر چربی ها افزایش یافته و همچنین باعث کاهش جذب خون و افزایش چربی سوزی در بدن می شود و در نهایت کاهش وزن را به دنبال دارد. علاوه بر این مصرف این مکمل باعث برطرف شدن نفخ، ریفلاکس و یبوست نیز خواهد شد به همین دلیل این دارو کاملا بدن عوارض بوده و مصرف آن در طولانی مدت مشکلات گوارشی را در پی نخواهد داشت.

بررسی قرص لاغری فلوردو

مکانیسم اثر قرص فلوردو

قرص لاغری فلوردور با افزایش دادن فعالیت ماهیچه های معده باعث کنترل جذب کالری و همچنین کاهش جذب قند می شود. یکی از مهمترین عملکرد های فلوردو تنظیم کردن چهار خلط اربعه می باشد که مانع تولید رسوب و چاقی در بدن خواهد شد. نکته مهم درباره مصرف این دارو این است در مصرف طولانی مدت از آن هیچ عوارضی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد بلکه در برخی موارد در طولانی مدت باعث کنترل فشار خون و چربی و قند خون می گردد.

قرص کم کننده وزن فلوردو

تاثیرات مثبت قرص فلوردو

در ادامه نگاهی کلی به اثرات این قرص گیاهی می اندازیم:

 • کاهش دهنده جذب قند
 • کاهش دهنده وزن
 • کاهش دهنده کلسترول و تری گلیسرید
 • از بین برنده چربی های اضافه در بدن به خصوص چربی های شکم و پهلو
 • کاهش دهنده اسید اوریک
 • درمان کننده ناراحتی های گوارشی به ویژه نفخ، ترش کردن، التهاب گوارشی و کبد چرب
 • حل مشکل اشتهای کاذب
 • تقویت کننده معده و رفع رفلاکس های معده

معرفی قرص لاغر کننده فلوردو

ترکیبات موجود در قرص فلوردور

همانطور که گفته شد این قرص کاملا گیاهی و بدون عوارض می باشد، ترکیبات گیاهی موجود در این قرص عبارتند از:

یکی از ترکیبات موجود در این قرص سیاه توسه می باشد. سیاه توسه گیاهی است که پوست آن دارای خواص درمان کننده یبوست، ملین،محرک، صفرا آور، بهبود بیماری های دهان و پوست سر، دفع کننده کرم و مسهل می باشد. بعلاوه این گیاه ضد سرطان بوده و قی آور نیز هست.

شناخت قرص لاغر کننده فلوردو

از دیگر ترکیبات فلوردو نعناع فلفلی است که باعث بالا بردن ترشحات صفرا می شود به به همین جهت می تواند هضم را بهبود داده و راحتتر و سریعتر نماید. بیماری سندروم روده تحریک پذیر با نعناع فلفلی درمان می گردد. بعلاوه مشکلات گوارشی متعددی مانند نفخ و ورم معده را نیز از بین خواهد برد، خواص این گیاه کاملا اثبات شده می باشد.

گل ختمی گیاهی شناخته شده است که اغلب از چای آن استفاده می کنند. چای گل ختمی یک تسکین دهنده درد، ملین و ادرار آور می باشد که تاثیرات زیادی در بهتر شدن اختلالات گوارشی داشته است. بعلاوه مصرف دم کرده روزانه این گیاه برخی از مشکلات و اختلالات هضم مثل کولیت، التهاب معده و زخم معده را برطرف می کند.

شناخت قرص لاغری فلوردو

یکی دیگر از ترکیبات مجود در قرص لاغری فلوردو چای سبز می باشد. همانطور که می دانیم این چای دارای خواص فراوانی می باشد. پلی فنول های موجود در آن باعث مهار فعالیت های آمیلاز بزاق که تجزیه کننده قندها هستند می شوند. این چای بدون عارضه باعث کاه وزن، کاهش اندازه دور کمر و کاهش تری گلیسرید خون در افراد چاق می شود.

قرص کاهش دهنده وزن فلوردو

علف طلایی گیاهی است مدر، آرام کننده، قابض و بادشکن، رفع کننده اسهال های ساده، رفع کننده سل، رفع التهاب مخاط دهان، بهبود دستگاه هضم و مجاری ادرای، دفع اوره و کاهش دهنده کلسترول. بعلاوه این گیاه برای درمان سنگ کلیه و زخم های آن کاربرد دارد.

انجدان رومی دارای ریشه ای پر خاصیت است که باعث تقویت معده می گردد و هضم غذا را بهبود می دهد. مصرف ریشه انجدان در ناراحتی های کبدی و کلیوی تاثیر گذار می باشد.

قرص چربی سوز و لاغر کننده فلوردو

شیوه مصرف داروی گیاهی فلوردو

در مصرف قرص لاغری فلوردو به موارد زیر توجه نمایید:

 • در طول روز یک عدد قرص قبل از نهار یا شام مصرف شود. توجه داشته باشید که بیماران کم خونی باید بعد از غذا این قرص را میل کنند.
 • برای نتیجه بهتر می توانید این قرص را همزمان با خاکشیر و اسپرزه با دو لیوان آب که از ۴ ساعت قبل آماده شده اند مصرف کنید تا لاغری بیشتری را تجربه کنید.
 • اگر ضعف عمومی یا کم خونی دارید بهتر است این مکمل را پس از غذا مصرف نمایید.
 • اگر در زمان مصرف افت فشار، کم خونی و یا خستگی شدید داشتید و یا چای زیادی مصرف می کنید باید مصرف چای را کمتر کنید و قرص را بعد از غذا میل کنید.
 • دوره مصرف این مکمل گیاهی به مقدار اضافه وزن در افراد بستگی دارد.

آشنایی با قرص لاغری فلوردو

دوره مصرف فلوردو

همانطور که اشاره شد دوره مصرف قرص لاغری فلوردو به اضافه وزن افراد بستگی دارد اما در حالت کلی برای اینکه نتیجه بهتری داشته باشید باید سه بسته از این قرص را در سه ماه مصرف نمایید.

عوارض قرص فلوردو

قرص لاغری فلوردو دارای عارضه خاصی نمی باشد اما در برخی از افراد امکان دارد باعث ناراحتی های شکمی خفیف مانند قولنج یا کرامپ شود. مصرف بیش از اندازه این قرص می تواند باعث اسهال و از دست رفتن آب بدن و الکترولیت ها به خصوص پتاسیم گردد. اسهال طولانی مدت مشکلات زیادی را به دنبال دارد به همین خاطر از مصرف بی اندازه این قرص خودداری کنید.

قرص لاغر کننده فلوردو و بررسی آن

نکات مهم در رابطه با مصرف فلوردو

 • مصرف این قرص برای خانم های باردار و کودکان ممنوعیت دارد.
 • همچنین بیمارانی که به کولیت شدید روده مبتلا هستند باید این قرص را تحت نظر پزشک مصرف نمایند.
 • افرادی که زخم معده و التهابات گوارشی دارند نیز باید دارو را با صلاحدید پزشک مصرف نمایند.
 • برای پیشگیری از تداخلات دارویی بهتر است این قرص را در فاصله دو ساعته با سایر داروها مصرف کنید.

قرص گیاهی لاغری فلوردو

قرص فلوردو به چه اندازه وزن را کاهش می دهد؟

بر اساس آمار شرکت سازنده این قرص و همچنین بر طبق نظرات دریافتی از مصرف کنندگان آن، داروی فلوردو در هر ماه می تواند باعث کاهش وزن بین ۲ تا ۵ کیلوگرم شود. البته این میزان در ماه اول مصرف ممکن است کمتر باشد ولی با ادامه مصرف قرص در ماه دوم و سوم می توانید شاهد کاهش وزن ۵ کیلوگرمی و یا حتی بیشتر باشید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا