اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
بازیگری که دوست دارد بچه‌ دار شود_60855b773134e.jpeg
بازیگری که دوست دارد بچه‌ دار شود_60855b773134e.jpeg

بازیگری که دوست دارد بچه‌ دار شود

بازیگری که دوست دارد بچه‌ دار شود

سام درخشانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون می‌گوید به فکر تشکیل خانواده است.

سام درخشانی شب گذشته 25 تیر مهمان برنامه «جشن رمضان» شبکه تهران بود.

او در پاسخ به این پرسش که تا به حال برای خانواده‌اش چه کرده است، گفت: «هر کاری که از دستم بر‌می‌آمد انجام دادم و امیدوارم آن‌ها از من راضی باشند.»

سام درخشانی

او ادامه داد: «مدتی است با من درباره تشکیل خانواده زیاد صحبت می‌شود و در مصاحبه‌های مختلف از من درباره این مسئله می‌پرسند. یک حکایتی هست که می‌گوید مرگ، خانه خریدن و ازدواج دست خود آدم نیست، اما دوست دارم تشکیل خانواده بدهم و بچه‌دار شوم.»

بازیگر سریال «نابرده رنج» در پاسخ به این پرسش که جریان دوستی او، پژمان بازغی و کامبیز دیرباز چیست، گفت: «ما سال‌هاست با هم دوستیم و زمانی آن‌قدر همه جا ما را با هم می دیدند که به ما سه‌قلوها می‌گفتند، اما بعد از آن هر کس گرفتار زندگی خودش شد. قرار بود در سریال «نابرده رنج» هم بازغی در کنار من و کامبیز باشد که تهیه‌کننده از عهده دستمزد ما سه نفر برنیامد.»

سام درخشانی بازیگر سریال‌هایی چون «دارا و ندار»، «سال‌های برف و بنفشه»، «خانه پدری» و «در چشم باد» و فیلم‌های سینمایی چون «شکار روباه»، «صحنه جرم، ورود ممنوع» و «شهرآشوب» است. او سریال «پژمان» را در نوبت پخش دارد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *