آموزش ساده تزیین کیف با خز همراه با تصویر

کیف ها یکی از اکسسوری های زیبا و محبوب با تنوع بالا در طرح، رنگ، اندازه و زرق و برق و تزیینات انجام شده بر روی آن می باشند که اعم از کیف شانه ای، کیف دستی، کیف پول و … برای سلیقه های مختلف با استفاده از متریال های متنوع طراحی و تولید می گردند. کیف ها در واقع وسیله ای هستند که برای حفظ و جابجایی وسایل، مدارک و پول و … مورد استفاده قرار می گرد و هم مدل دخترانه و زنانه و هم مدل مردانه و پسرانه آن وجود دارد. همان طور که گفته شد کیف ها می توانند ساده و یا طرح دار و تزیین شده باشند که در صورت ساده بودن برای تنوع بخشی و زیبا ساختن می توانید خودتان به تزیین آن نمایید. در این مطلب تزیین کیف با خز را با استفاده از یک روش و نیز ایده هایی بیشتر به منظور الهام گیری آموزش می دهیم.

تزیین کیف با خز به روشی ساده و کاربردی

برای درخشش در هر مکان و زمانی چه مهمانی، چه دورهمی و ملاقات های ساده و دوستانه، چه محل کار و چه دانشگاه برای تکمیل کردن زیبایی استایل خود لازم است از کیفی مناسب و زیبا بهره ببرید. مدل و اندازه و رنگ کیف بسته به سلیقه ی فردی شما و نیز هارمونی داشتن با سایر اجزای استایل شما انتخاب می گردد که در صورت ساده بودن طرح و دوخت آن می توانید برای استفاده در مجلس و مهمانی و تبدیل آن به کیفی جدید و تنوع بخشیدن به تیپ و پوشش خودمی توانید از ایده های مختلف تزییناتی با استفاده از متریال و وسایل مختلف الهام بگیرید.

تزیینات کیف با استفاده از خز به روشی آسان

وسایل لازم

برای این کار به مواد و وسایل زیادی لازم نیست و تنها با بهره گرفتن از قطعه ای پارچه خز، چسب حرارتی، قیچی کیف ساده و یا کهنه و قدیمی خود را زیبا و تازه کنید.

مراحل تزیین

اولین قدم و اولین مرحله انتخاب خز با رنگ دلخواه و مناسب می باشد. هدف از مناسب ست بودن و هارمونی داشتن با کیف است. همچنین می توانید در صورت موجود بودن خز سفید در منزل آن را به هر رنگ دلخواهی که مدنظر دارید, رنگ آمیزی نمایید.

تزیینات کیف با خز با استفاده ازیک شیوه ساده و منحصر به فرد

ایده هایی شیک و زیبا از تزیین کیف با خز

اموزش یک روش ساده برای دیزاین کیف با خز

سپس به آسانی با استفاده از چسب حرارتی خز رنگ آمیزی شده را که خشک شده است بر روی کیف بچسبانید. در این آموزش خز بر روی قسمت جلویی کیف قرار می گیرد, اما می توانید در صورت تمایل در بخش های مختلف کیف از جمله قسمت جلویی، قسمت پشتی و یا دسته کیف خز آماده را بچسبانید.

اموزش یک روش ساده برای دیزاین کیف با خز

تزیینات کیف با استفاده از خز به شیوه ای جالب و آسان

مدل تزیینات کیف خزدار

همچنین می توانید با استفاده از خز غیر از این روش آموزش داده شده؛ با پوشاندن کل سطح رویی کیف و یا تنها استناد به نصب و چسباندن منگوله ای از خز کار خود دیزاین کیف خود را به انجام برسانید. منگوله ای که انتخاب می کنید می تواند دارای رنگ و اندازه متفاوت باشد که بسته به رنگ و طرح کیف و نیز سلیقه ی خودتان آن را انتخاب نمایید. نیز می توانید آن را با سایر اجزای استایل خود ست نمایید. نکته ی دیگر تعداد استفاده از منگوله است که می تواند متناسب با سلیقه ی شما یک و یا بیشتر باشد.

ایده هایی ایده آل و خاص از تزیین کیف با خز

تزیینات کیف با خز با استفاده ازیک روش ساده و کاربردی

تزیینات کیف با خز با استفاده از شیوه ای ساده و جالب

تزیین کیف با خز به شکلی ایده آل و خاص

ایده هایی منحصر به فرد و زیبا از تزیین کیف با خز

اموزش یک روش ساده و جالب برای دیزاین کیف با خز

تزیینات کیف با استفاده از خز به روشی جذاب و کاربردی     تزیینات کیف با استفاده از خز با روشی آسن در منزل

ایده هایی زیبا و کاربردی از تزیین کیف با خز

 

ایده هایی زیبا و جذاب از تزیین کیف با خز اموزش یک روش آسان و جالب برای دیزاین کیف با خز تزیینات کیف با خز با استفاده ازیک روش ساده و کاربردی

ایده های زیبا و جذاب دیزاین کیف با خز

ایده های زیبا و جذاب دیزاین کیف با خز

از اینکه تا انتهای این مطلب همراه آرگا همراه ما بودید از شما قدردان و متشکریم امیدواریم مورد توجه تان واقع شده باشد. ضمن اینکه برای مشاهده ایده های جذابی از تزیین کیف با نگین و انواع تزیین کیف پول می توانید به این لینک ها مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا