آموزش جعبه کادو از ساخت تا تزیین

جعبه کادویی از ایده های جالب و زیبا است. جعبه کادو و یا هدیه در انواع مختلف می تواند یک ایده خلاقانه حتی برای در آمد زایی شما باشد. امروزه از لحاظ اقتصادی هم بسیار مقرون به صرفه است که بتوانید از ایده های جدید برای  کسب درآمد خود بهره ببرید.این هنر  جزو هنرهای پر در آمد محسوب می شود. ساخت جعبه کادو که در این مطلب برای شما قرار داده ایم می تواند برای شما جالب توجه باشد. در ادامه نیز انواع جعبه های کادویی را برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم تا از ایده های نو و زیبا برای ساخت جعبه هدیه استفاده کنید.

آموزش جعبه کادو زیبا و شیک و ساده و تزیین آن

در اینجا چند تصویر برای شما قرار داده ایم که می توانید با استفاده از تصاویر آنها آموزشها را فرا بگیرید. همینطور برای شما ساخت یک نوع جعبه کادویی را به همراه مطالب آموزشی مرتبط قرار داده ایم که بتوانید راحتتر با اصول اولیه ساختن جعبه های هدیه آشنا بشوید. اگرچه که در مطلب  قبلی در بخش هنر در خانه مجله آرگا ما مطالب مربوط به ساخت جعبه کادویی را داریم. در اینجا شما با ساخت مدل های بیشتری در این زمینه آشنا می شوید.

وسایل لازم برای ساختن جعبه کادویی

لوازم کار برای ساختن این جعبه کادویی عبارتند از:

  • روبان
  • کاغذهای رنگی و طرح دار
  • مقوا
  • وسایل ضروری مثل قیچی، چسب و خط کش و …

آموزش جعبه کادو برای هدیه

ابتدا الگوی مربوطه را در روی برگه ای کاغذ کشیده و یا از الگو پرینت بگیرید. توجه داشته باشید که یک الگو مربوط به خود جعبه و دیگری درب جعبه می باشد.

الگوهای زیبا و قشنگ برای جعبه کادو

مطابق شکل خطوط لبه ها یعنی لبه های الگو که مشخص است را با قیچی برش دهید.

مراحل ساخت جعبه هدیه زیبا

سپس خطوطی را که محل تا شدن است (در این شکل نقطه خطوط نقطه چین) مطابق شکل مشخص کنید.

مراحل ساختن جعبه هدیه زیبا

طبق عکس محلهای مشخص شده را با انگشتان تا کنید.

ساخت درب جعبه کادویی

ساخت یک جعبه کادویی زیبا و جذاب

الگوی دومی را که مربوط به درب جعبه است را مطابق مراحل بالا تا بزنید.

طرح الگوی یک جعبه کادویی زیبا

حالا قسمتهایی را که تا کرده اید را با چسب مایع به هم بچسبانید.

ایده ساخت جعبه کادویی زیبا و شیک

این الگو بعد از چسباندن مانند شکل بالا می شود.

 

تصویر مراحل ساختن یک نوع جعبه کادویی

این قسمت سلیقه ای بوده و شما می توانید بعد از تکمیل کار با استفاده از روبان و کاغذهای رنگی روی جعبه و درب آن را تزیین کنید.

ساخت جعبه کادویی زیبا

الگوی آماده ای که ما در اینجا داریم مطابق شکل بالاست که با استفاده از کاغذ کادویی رنگی و روبان های تزیینی درست شده است. برای راحت بودن کار ساختن جعبه های کادویی نمونه های دیگری را در ادامه این مطالب قرار می دهیم که شما بتوانید بهتر و ساده تر با نحوه و ساختن و آموزش جعبه کادو آشنا شوید.

مراحل آموزش جعبه کادو با روشهای متفاوت

 آموزش جعبه هدیه صورتی و فانتزی

ساخت نوعی جعبه کادویی فانتزی

ساخت نوع دیگری از جعبه کادویی فانتزی

مراحل ساختن جعبه هدیه برای کادویی

ساخت جعبه کادو برای ولنتاین

زیباترین ایده های ساخت جعبه کادویی

مدل ساخت جعبه کادویی

در همه نمونه هایی که ملاحظه کردید آموزش پایه یکی است که شما می توانید با وسایل ساده ای چون مقوا انواع جعبه های کادویی جذاب و زیبا را به همین راحتی بسازید.

نمونه هایی از انواع جعبه کادو

شما در تصاویر بالا انواع ساخت جعبه کادو را دیدید که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید مدلهای مختلف جعبه های هدیه را یاد بگیرید. در اینجا نمونه هایی از تزیین جعبه کادو با انواع طرحها را در اختیار شما قرار داده ایم که بتوانید از آنها ایده های جذاب و زیبا و عالی را بگیرید.

زیباترین جعبه های هدیه شیک و فانتزی

جعبه کادویی فانتزی طرح جدید

انواع ایده برای آموزش جعبه کادو

جعبه کادویی طرح قلب ولنتاین

جعبه هدیه زیبا و شیک و فانتزی

جعبه هدیه فانتزی و شیک

مدل جعبه کادویی زیبا

کیف هدیه فانتزی

انواع ایده برای تزیین جعبه هدیه

جعبه هدیه زیبا و جذاب

جعبه کادویی جدید و زیبا

جعبه کادو جذاب صورتی

ایده جذاب برای آموزش جعبه کادو

جعبه هدیه جذاب

ایده آموزش جعبه کادو زیبا و جذاب

جعبه هدیه جذاب و جدید

ایده تزیین جعبه کادویی زیبا

مدلهای جعبه کادویی قلبی و زیبا

ساختن جعبه های کادویی مقوایی و دست ساز در منزل ایده جذابی برای قرار دادن هدایا برای افردی که دوستشان دارید، می باشد با انجام این کار علاوه بر اینکه می توانید هنر و سلیقه خود را به دیگران نشان دهید، انجام آن یک سرگرمی جذاب بوده و ضمن صرفه جویی در هزینه هایتان حتی موجب درآمدزایی و ایجاد اشتغال خواهد شد، در ادامه تصاویر متعددی از انواع جعبه هدیه قلبی و رمانتیک به اشتراک گذاشته ایم که می توانید بعد از مشاهده آنها برای ساختن جعبه های کادویی زیبا در منزل الگو بگیرید.

مدلهای جعبه کادویی

ساخت جعبه های مدل قلبی ایده و انتخاب فوق العاده جذابی برای استفاده در مناسبت های عاشقانه از جمله ولنتاین و غیره می باشد که بهتر است برای این منظور از مقوا هایی با رنگ قرمز و صورتی ساخته شوند، همچنین برای تزیینات شکیل و زیبای جعبه ها می توانید از انواع وسایل تزئینی، روبان، برچسب های زیبا و … استفاده کنید، به طور کلی ساخت جعبه ها و باکس های هدیه اگر چه ممکن است کمی سخت به نظر برسد ولی با اندکی دقت و سلیقه می توانید جعبه های زیبایی درست کنید و  همسر، دوستان و اطرافیانتان را سورپرایز نمایید، در اینجا نمونه هایی از جعبه هدایای قلبی با تزیینات زیبا و شیک را ملاحظه می کنید.

آموزش جعبه کادویی

آموزش جعبه هدیه

ساخت جعبه هدیه زیبا

انواع جعبع کادویی زیبا

ساخت جعبه هدیه

ساخت جعبه کادو رمانتیک

آموزش جعبه کادو شیک

ساخت جعبه کادو قلبی

ساخت جعبه کادو شیک

ساخت جعبه کادو زیبا

ساخت جعبه کادو

آموزش جعبه کادو قلبی

این تصاویر انواع مدلهای تزیین جعبه کادو را به رنگها و شکلهای متنوع به شما نشان می دهند که می توانید از آنها کلی ایده برای تزیین جعبه های هدیه برای دوستان و عزیزان خود داشته باشید. امیدواریم از دیدن مطلب آموزش جعبه کادو نهایت لذت را برده و از این مطلب استفاده کافی را برای ساختن جعبه های فانتزی شیک داشته باشید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا