آدرس و مشخصات خانه های معلم کیش و قشم

یکی از مهم ترین جاذبه هایی که در ایران وجود دارند شهرهای توریستی قشم و کیش هستند که جاذبه های آن با اروپا رقابت می کنند اما یکی از دغدغه ها و نگرانی گردشگران کیش و قشم بالا بودن مخارج است که دوست دارند تفریح خود را با کمترین هزینه به سرانجام برسانند. یکی از بهترین پیشنهادها برای کاهش هزینه های سفر استفاده از اقامتگاه های معلم است که امکانات اسکان خوب ارائه می دهد و قیمت بسیار مناسب تر از هتل ها دارد. به همین منظور شما نیز می توانید از اقامتگاه های معلم کیش و قشم برای اقامت و اسکان خودتان استفاده کنید. خانه معلم در کیش

خانه های معلم کیش:

بیشتر فرهنگیان در تفریحات تابستانه و تعطیلات برای سفر به شهرهای مختلف و مشخص کردن محل اقامت در شهرها از خانه معلم استفاده می کنند. خانه های معلم مراکز فرهنگی هستند که امکانات اولیه و مورد نیاز را برای اسکان چند روزه شما عزیزان فراهم می کنند. یکی از نکات مثبت استفاده از خانه معلم ها نزدیک بودن آن ها به مرکز شهر است زیرا بیشتر آن ها در شهر قرار گرفته و در صورت بروز مشکل راحت می توانید از امکانات رفاهی و ضروری استفاده کنید. همچنین قیمت مناسبی که برای این خانه ها در نظر گرفته شده است توجه گردشگران را به خود جلب کرده است.

معرفی خانه های معلم کیش

خانه معلم کیش و قشم

 

آدرس خانه معلم کیش:

آدرس: کیش، روبه روی پارس خلیج، خیابان شهریار، خیابان اقبال

 آدرس خانه معلم قشم:

آدرس: قشم، بلوار ولی عصر، جنب سوپر همشهری، انتهای کوچه     تلفن: ۰۷۶۳۵۲۲۰۰۲۵

آدرس: بلوار ولی عصر، نرسیده به چهار راه پردیس، کانون فرهنگی شهید ذاکری   تلفن: ۰۷۶۳۳۵۵۰۲۹۴

آدرس: درگهان، ابتدای بلوار خلیج فارس، روبه روی پمپ بنزین ، دبیرستان نمونه خوارزمی    تلفن: ۰۷۶۳۵۲۶۵۲۲۲

به دلیل ازدیاد گردشگران در تعطیلات ویژه در تابستان و ایام عید بهتر است برای راحتی و اطمینان خاطر از قبل مرکز اسکان خود را در خانه های معلم کیش یا قشم تعیین کنید و رزرو کنید تا با مشکل کمبود اسکان مواجه نشوید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا